- Academy »
- Stats »
- Serie D Brazil »
- 2019 »
- All Games
Competition
Serie ACopa do BrasilSerie BPaulista A1Carioca 1Serie CSerie DSupercopa do BrasilGaúcho 1Mineiro 1Baiano 1Catarinense 1Cearense 1Goiano 1Paranaense 1Pernambucano 1Sergipano 1AcreanoAlagoanoAmapaenseAmazonenseBrasilienseCapixabaMaranhenseMatogrossenseParaenseParaibanoPiauiensePotiguarRondonienseRoraimenseSul-MatogrossenseTocantinensePaulista A2Carioca 2Mineiro 2Baiano 2Catarinense 2Cearense 2Goiano 2Paranaense 2Pernambucano 2Paulista A3Paulista Série BCopa PaulistaCopa GaúchaCopa RioCopa do NordesteCopa Fares LopesCopa GovernadorCopa Santa CatarinaCopa VerdeCopa do Brasil U20São Paulo Youth CupCopa do Brasil U17Brasileiro U17Brasileiro Women
Serie D 2019
Brazil
Games
Regular Season | |||||||||
Sat | 04.May.2019 - 19:00 | Gaucho | 2-0 | Foz do Iguaçu | Group 15 | Gam1 | |||
Sat | 04.May.2019 - 19:30 | FC Atlético Cearense | 1-0 | Central | Group 5 | Gam1 | |||
Sat | 04.May.2019 - 19:30 | Brasiliense | 1-0 | Serra | Group 13 | Gam1 | |||
Sat | 04.May.2019 - 20:00 | Santos AP | 1-2 | Manaus | Group 2 | Gam1 | |||
Sat | 04.May.2019 - 20:00 | Serrano PB | 0-6 | América RN | Group 6 | Gam1 | |||
Sat | 04.May.2019 - 20:00 | Interporto | 1-1 | Juazeirense | Group 9 | Gam1 | |||
Sat | 04.May.2019 - 20:00 | Vitória ES | 2-0 | Sobradinho | Group 12 | Gam1 | |||
Sat | 04.May.2019 - 20:00 | Ituano | 1-0 | URT | Group 13 | Gam1 | |||
Sat | 04.May.2019 - 22:00 | Corumbaense | 3-2 | Palmas | Group 10 | Gam1 | |||
Sat | 04.May.2019 - 22:00 | Ferroviária | 1-0 | Joinville | Group 17 | Gam1 | 6 | ||
Sat | 04.May.2019 - 23:00 | Galvez | 2-3 | Real Ariquemes | Group 2 | Gam1 | |||
Sat | 04.May.2019 - 23:00 | Atlético Roraima | 0-2 | Moto Club MA | Group 3 | Gam1 | |||
Sat | 04.May.2019 - 23:00 | Coruripe | 0-4 | Sergipe | Group 8 | Gam1 | |||
Sat | 04.May.2019 - 23:00 | Caldense | 2-1 | Portuguesa RJ | Group 12 | Gam1 | 7 | ||
Sat | 04.May.2019 - 23:30 | Maringá | 2-2 | Avenida | Group 17 | Gam1 | |||
Sun | 05.May.2019 - 19:00 | Itaboraí | 1-1 | Novorizontino | Group 14 | Gam1 | |||
Sun | 05.May.2019 - 19:30 | Iporá | 0-2 | Sinop | Group 10 | Gam1 | |||
Sun | 05.May.2019 - 20:00 | Ríver | 1-0 | Bragantino PA | Group 4 | Gam1 | |||
Sun | 05.May.2019 - 20:00 | Santa Cruz de Natal RN | 1-1 | Floresta | Group 4 | Gam1 | |||
Sun | 05.May.2019 - 20:00 | América PE | 1-0 | Bahia de Feira | Group 6 | Gam1 | |||
Sun | 05.May.2019 - 20:00 | Jacuipense | 2-0 | ASA | Group 7 | Gam1 | |||
Sun | 05.May.2019 - 20:00 | Acadêmica Vitória | 0-1 | Campinense | Group 7 | Gam1 | |||
Sun | 05.May.2019 - 20:00 | Fluminense de Feira | 1-1 | Salgueiro | Group 8 | Gam1 | |||
Sun | 05.May.2019 - 20:00 | CAP Patrocinense | 2-1 | Operário MS | Group 11 | Gam1 | |||
Sun | 05.May.2019 - 20:00 | Hercílio Luz | 2-1 | Tupi | Group 14 | Gam1 | |||
Sun | 05.May.2019 - 20:00 | Caxias | 1-0 | São Caetano | Group 16 | Gam1 | 4 | ||
Sun | 05.May.2019 - 20:00 | Cianorte | 1-0 | Atlético Tubarão | Group 16 | Gam1 | |||
Sun | 05.May.2019 - 21:00 | São Raimundo | 4-3 | Ypiranga AP | Group 3 | Gam1 | |||
Sun | 05.May.2019 - 21:00 | Maranhão | 1-2 | Altos | Group 5 | Gam1 | |||
Sun | 05.May.2019 - 22:00 | Barcelona RO | 2-1 | Rio Branco | Group 1 | Gam1 | |||
Tue | 07.May.2019 - 00:00 | Brusque | 2-1 | Boavista | Group 15 | Gam1 | |||
Tue | 07.May.2019 - 00:15 | Itabaiana | 1-0 | Aparecidense | Group 9 | Gam1 | 5 | ||
Tue | 07.May.2019 - 01:10 | União Rondonópolis | 1-2 | Anapolina | Group 11 | Gam1 | |||
Wed | 08.May.2019 - 01:00 | Fast Clube | 2-1 | São Raimundo RR | Group 1 | Gam1 | |||
Fri | 10.May.2019 - 23:30 | Novorizontino | 1-0 | Hercílio Luz | Group 14 | Gam2 | |||
Sat | 11.May.2019 - 19:00 | Portuguesa RJ | 1-1 | Vitória ES | Group 12 | Gam2 | |||
Sat | 11.May.2019 - 20:00 | Floresta | 0-0 | Ríver | Group 4 | Gam2 | |||
Sat | 11.May.2019 - 20:00 | Bahia de Feira | 3-1 | Serrano PB | Group 6 | Gam2 | |||
Sat | 11.May.2019 - 20:00 | ASA | 2-1 | Acadêmica Vitória | Group 7 | Gam2 | |||
Sat | 11.May.2019 - 20:00 | Juazeirense | 3-0 | Itabaiana | Group 9 | Gam2 | |||
Sat | 11.May.2019 - 20:00 | Palmas | 0-0 | Iporá | Group 10 | Gam2 | |||
Sat | 11.May.2019 - 20:00 | Sobradinho | 0-1 | Caldense | Group 12 | Gam2 | |||
Sat | 11.May.2019 - 20:00 | Tupi | 0-0 | Itaboraí | Group 14 | Gam2 | |||
Sat | 11.May.2019 - 20:00 | São Caetano | 0-1 | Cianorte | Group 16 | Gam2 | 5 | ||
Sat | 11.May.2019 - 21:00 | América RN | 4-0 | América PE | Group 6 | Gam2 | 2 | ||
Sat | 11.May.2019 - 21:00 | Sergipe | 2-2 | Fluminense de Feira | Group 8 | Gam2 | |||
Sat | 11.May.2019 - 21:00 | Aparecidense | 4-0 | Interporto | Group 9 | Gam2 | |||
Sat | 11.May.2019 - 21:00 | Serra | 1-5 | Ituano | Group 13 | Gam2 | |||
Sat | 11.May.2019 - 22:00 | Manaus | 5-2 | Galvez | Group 2 | Gam2 | |||
Sat | 11.May.2019 - 22:00 | Anapolina | 1-1 | CAP Patrocinense | Group 11 | Gam2 | |||
Sat | 11.May.2019 - 22:00 | Joinville | 0-0 | Maringá | Group 17 | Gam2 | |||
Sat | 11.May.2019 - 23:30 | São Raimundo RR | 4-1 | Barcelona RO | Group 1 | Gam2 | |||
Sun | 12.May.2019 - 00:00 | Salgueiro | 2-1 | Coruripe | Group 8 | Gam2 | |||
Sun | 12.May.2019 - 00:30 | Real Ariquemes | 2-1 | Santos AP | Group 2 | Gam2 | |||
Sun | 12.May.2019 - 19:00 | Bragantino PA | 0-1 | Santa Cruz de Natal RN | Group 4 | Gam2 | |||
Sun | 12.May.2019 - 19:30 | Altos | 1-4 | FC Atlético Cearense | Group 5 | Gam2 | |||
Sun | 12.May.2019 - 19:30 | Boavista | 2-1 | Gaucho | Group 15 | Gam2 | |||
Sun | 12.May.2019 - 20:00 | Central | 3-0 | Maranhão | Group 5 | Gam2 | |||
Sun | 12.May.2019 - 20:00 | Campinense | 0-1 | Jacuipense | Group 7 | Gam2 | |||
Sun | 12.May.2019 - 20:00 | Operário MS | 0-2 | União Rondonópolis | Group 11 | Gam2 | |||
Sun | 12.May.2019 - 20:00 | Foz do Iguaçu | 1-3 | Brusque | Group 15 | Gam2 | |||
Sun | 12.May.2019 - 20:00 | Atlético Tubarão | 2-2 | Caxias | Group 16 | Gam2 | |||
Sun | 12.May.2019 - 20:00 | Avenida | 1-0 | Ferroviária | Group 17 | Gam2 | |||
Sun | 12.May.2019 - 21:00 | Moto Club MA | 2-1 | São Raimundo | Group 3 | Gam2 | |||
Sun | 12.May.2019 - 22:00 | Sinop | 1-1 | Corumbaense | Group 10 | Gam2 | |||
Sun | 12.May.2019 - 23:00 | Rio Branco | 0-0 | Fast Clube | Group 1 | Gam2 | |||
Mon | 13.May.2019 - 23:00 | URT | 0-1 | Brasiliense | Group 13 | Gam2 | |||
Tue | 14.May.2019 - 00:00 | Ypiranga AP | 1-1 | Atlético Roraima | Group 3 | Gam2 | |||
Sat | 18.May.2019 - 20:00 | Santos AP | 0-2 | Galvez | Group 2 | Gam3 | |||
Sat | 18.May.2019 - 20:00 | FC Atlético Cearense | 4-3 | Maranhão | Group 5 | Gam3 | |||
Sat | 18.May.2019 - 20:00 | ASA | 2-1 | Campinense | Group 7 | Gam3 | |||
Sat | 18.May.2019 - 20:00 | Sobradinho | 0-1 | Portuguesa RJ | Group 12 | Gam3 | |||
Sat | 18.May.2019 - 20:00 | Ituano | 1-1 | Brasiliense | Group 13 | Gam3 | |||
Sat | 18.May.2019 - 20:00 | Tupi | 0-2 | Novorizontino | Group 14 | Gam3 | |||
Sat | 18.May.2019 - 20:00 | São Caetano | 4-1 | Atlético Tubarão | Group 16 | Gam3 | |||
Sat | 18.May.2019 - 20:00 | Caxias | 2-0 | Cianorte | Group 16 | Gam3 | |||
Sat | 18.May.2019 - 21:00 | Atlético Roraima | 1-2 | São Raimundo | Group 3 | Gam3 | |||
Sat | 18.May.2019 - 21:00 | América RN | 0-0 | Bahia de Feira | Group 6 | Gam3 | |||
Sat | 18.May.2019 - 21:00 | Aparecidense | 2-1 | Juazeirense | Group 9 | Gam3 | |||
Sat | 18.May.2019 - 21:00 | Maringá | 0-2 | Ferroviária | Group 17 | Gam3 | |||
Sat | 18.May.2019 - 22:00 | Barcelona RO | 1-1 | Fast Clube | Group 1 | Gam3 | |||
Sat | 18.May.2019 - 22:00 | Manaus | 4-1 | Real Ariquemes | Group 2 | Gam3 | |||
Sat | 18.May.2019 - 22:00 | Anapolina | 0-1 | Operário MS | Group 11 | Gam3 | |||
Sat | 18.May.2019 - 23:00 | Rio Branco | 1-2 | São Raimundo RR | Group 1 | Gam3 | |||
Sat | 18.May.2019 - 23:00 | Palmas | 1-1 | Sinop | Group 10 | Gam3 | |||
Sat | 18.May.2019 - 23:00 | Corumbaense | 0-2 | Iporá | Group 10 | Gam3 | |||
Sun | 19.May.2019 - 00:00 | Salgueiro | 4-3 | Sergipe | Group 8 | Gam3 | |||
Sun | 19.May.2019 - 19:00 | Bragantino PA | 3-2 | Floresta | Group 4 | Gam3 | |||
Sun | 19.May.2019 - 19:00 | Vitória ES | 0-2 | Caldense | Group 12 | Gam3 | |||
Sun | 19.May.2019 - 19:30 | Boavista | 2-1 | Foz do Iguaçu | Group 15 | Gam3 | 1 | ||
Sun | 19.May.2019 - 20:00 | Ríver | 5-2 | Santa Cruz de Natal RN | Group 4 | Gam3 | |||
Sun | 19.May.2019 - 20:00 | Central | 2-0 | Altos | Group 5 | Gam3 | |||
Sun | 19.May.2019 - 20:00 | Serrano PB | 1-5 | América PE | Group 6 | Gam3 | |||
Sun | 19.May.2019 - 20:00 | Jacuipense | 2-0 | Acadêmica Vitória | Group 7 | Gam3 | |||
Sun | 19.May.2019 - 20:00 | Fluminense de Feira | 2-0 | Coruripe | Group 8 | Gam3 | |||
Sun | 19.May.2019 - 20:00 | Hercílio Luz | 1-0 | Itaboraí | Group 14 | Gam3 | |||
Sun | 19.May.2019 - 20:00 | Avenida | 2-1 | Joinville | Group 17 | Gam3 | |||
Sun | 19.May.2019 - 21:00 | Moto Club MA | 5-1 | Ypiranga AP | Group 3 | Gam3 | |||
Mon | 20.May.2019 - 23:00 | URT | 0-0 | Serra | Group 13 | Gam3 | |||
Tue | 21.May.2019 - 00:00 | Brusque | 3-2 | Gaucho | Group 15 | Gam3 | |||
Tue | 21.May.2019 - 00:15 | Itabaiana | 3-0 | Interporto | Group 9 | Gam3 | |||
Tue | 21.May.2019 - 01:10 | União Rondonópolis | 3-2 | CAP Patrocinense | Group 11 | Gam3 | |||
Fri | 24.May.2019 - 23:30 | Novorizontino | 1-1 | Tupi | Group 14 | Gam4 | |||
Sat | 25.May.2019 - 00:30 | Maranhão | 1-2 | FC Atlético Cearense | Group 5 | Gam4 | |||
Sat | 25.May.2019 - 19:00 | Portuguesa RJ | 2-0 | Sobradinho | Group 12 | Gam4 | 1 | ||
Sat | 25.May.2019 - 20:00 | Floresta | 3-1 | Bragantino PA | Group 4 | Gam4 | |||
Sat | 25.May.2019 - 20:00 | Bahia de Feira | 1-2 | América RN | Group 6 | Gam4 | |||
Sat | 25.May.2019 - 20:00 | Juazeirense | 1-0 | Aparecidense | Group 9 | Gam4 | |||
Sat | 25.May.2019 - 21:00 | São Raimundo RR | 6-1 | Rio Branco | Group 1 | Gam4 | |||
Sat | 25.May.2019 - 21:00 | Serra | 0-0 | URT | Group 13 | Gam4 | |||
Sat | 25.May.2019 - 22:00 | Ferroviária | 0-1 | Maringá | Group 17 | Gam4 | |||
Sat | 25.May.2019 - 22:00 | Joinville | 1-0 | Avenida | Group 17 | Gam4 | |||
Sat | 25.May.2019 - 23:00 | Fast Clube | 1-1 | Barcelona RO | Group 1 | Gam4 | |||
Sat | 25.May.2019 - 23:00 | Coruripe | 0-1 | Fluminense de Feira | Group 8 | Gam4 | |||
Sat | 25.May.2019 - 23:00 | Sinop | 1-1 | Palmas | Group 10 | Gam4 | |||
Sat | 25.May.2019 - 23:00 | Caldense | 0-0 | Vitória ES | Group 12 | Gam4 | |||
Sun | 26.May.2019 - 00:30 | Real Ariquemes | 1-1 | Manaus | Group 2 | Gam4 | |||
Sun | 26.May.2019 - 19:00 | Itaboraí | 0-1 | Hercílio Luz | Group 14 | Gam4 | |||
Sun | 26.May.2019 - 19:00 | Gaucho | 0-1 | Brusque | Group 15 | Gam4 | |||
Sun | 26.May.2019 - 19:30 | Iporá | 3-1 | Corumbaense | Group 10 | Gam4 | |||
Sun | 26.May.2019 - 19:30 | Brasiliense | 0-0 | Ituano | Group 13 | Gam4 | |||
Sun | 26.May.2019 - 20:00 | Santa Cruz de Natal RN | 2-2 | Ríver | Group 4 | Gam4 | |||
Sun | 26.May.2019 - 20:00 | Altos | 2-1 | Central | Group 5 | Gam4 | |||
Sun | 26.May.2019 - 20:00 | América PE | 1-0 | Serrano PB | Group 6 | Gam4 | |||
Sun | 26.May.2019 - 20:00 | Acadêmica Vitória | 1-4 | Jacuipense | Group 7 | Gam4 | |||
Sun | 26.May.2019 - 20:00 | Campinense | 0-0 | ASA | Group 7 | Gam4 | |||
Sun | 26.May.2019 - 20:00 | Interporto | 1-2 | Itabaiana | Group 9 | Gam4 | |||
Sun | 26.May.2019 - 20:00 | CAP Patrocinense | 2-0 | União Rondonópolis | Group 11 | Gam4 | |||
Sun | 26.May.2019 - 20:00 | Operário MS | 1-1 | Anapolina | Group 11 | Gam4 | |||
Sun | 26.May.2019 - 20:00 | Foz do Iguaçu | 0-1 | Boavista | Group 15 | Gam4 | |||
Sun | 26.May.2019 - 20:00 | Cianorte | 1-0 | Caxias | Group 16 | Gam4 | |||
Sun | 26.May.2019 - 20:00 | Atlético Tubarão | 3-2 | São Caetano | Group 16 | Gam4 | |||
Sun | 26.May.2019 - 21:00 | São Raimundo | 3-0 | Atlético Roraima | Group 3 | Gam4 | |||
Sun | 26.May.2019 - 21:00 | Sergipe | 1-1 | Salgueiro | Group 8 | Gam4 | |||
Sun | 26.May.2019 - 23:00 | Galvez | 1-1 | Santos AP | Group 2 | Gam4 | |||
Tue | 28.May.2019 - 00:00 | Ypiranga AP | 1-1 | Moto Club MA | Group 3 | Gam4 | |||
Sat | 01.Jun.2019 - 19:00 | Vitória ES | 2-0 | Portuguesa RJ | Group 12 | Gam5 | |||
Sat | 01.Jun.2019 - 19:00 | Itaboraí | 5-1 | Tupi | Group 14 | Gam5 | |||
Sat | 01.Jun.2019 - 19:30 | Iporá | 1-0 | Palmas | Group 10 | Gam5 | |||
Sat | 01.Jun.2019 - 19:30 | Brasiliense | 1-1 | URT | Group 13 | Gam5 | |||
Sat | 01.Jun.2019 - 20:00 | Santos AP | 0-1 | Real Ariquemes | Group 2 | Gam5 | |||
Sat | 01.Jun.2019 - 20:00 | FC Atlético Cearense | 1-0 | Altos | Group 5 | Gam5 | |||
Sat | 01.Jun.2019 - 20:00 | Serrano PB | 0-5 | Bahia de Feira | Group 6 | Gam5 | |||
Sat | 01.Jun.2019 - 20:00 | Interporto | 0-2 | Aparecidense | Group 9 | Gam5 | |||
Sat | 01.Jun.2019 - 20:00 | Ituano | 4-0 | Serra | Group 13 | Gam5 | 8 | ||
Sat | 01.Jun.2019 - 21:00 | Atlético Roraima | 1-2 | Ypiranga AP | Group 3 | Gam5 | |||
Sat | 01.Jun.2019 - 21:00 | Caldense | 1-0 | Sobradinho | Group 12 | Gam5 | |||
Sat | 01.Jun.2019 - 21:00 | Maringá | 1-0 | Joinville | Group 17 | Gam5 | |||
Sat | 01.Jun.2019 - 22:00 | Barcelona RO | 1-0 | São Raimundo RR | Group 1 | Gam5 | |||
Sat | 01.Jun.2019 - 22:00 | Ferroviária | 1-0 | Avenida | Group 17 | Gam5 | |||
Sat | 01.Jun.2019 - 23:00 | Fast Clube | 5-0 | Rio Branco | Group 1 | Gam5 | |||
Sat | 01.Jun.2019 - 23:00 | Coruripe | 0-0 | Salgueiro | Group 8 | Gam5 | |||
Sat | 01.Jun.2019 - 23:00 | Corumbaense | 4-0 | Sinop | Group 10 | Gam5 | |||
Sat | 01.Jun.2019 - 23:00 | União Rondonópolis | 2-2 | Operário MS | Group 11 | Gam5 | |||
Sun | 02.Jun.2019 - 20:00 | Ríver | 2-2 | Floresta | Group 4 | Gam5 | |||
Sun | 02.Jun.2019 - 20:00 | América PE | 0-0 | América RN | Group 6 | Gam5 | 4 | ||
Sun | 02.Jun.2019 - 20:00 | Acadêmica Vitória | 1-3 | ASA | Group 7 | Gam5 | |||
Sun | 02.Jun.2019 - 20:00 | Jacuipense | 2-0 | Campinense | Group 7 | Gam5 | |||
Sun | 02.Jun.2019 - 20:00 | Fluminense de Feira | 2-1 | Sergipe | Group 8 | Gam5 | |||
Sun | 02.Jun.2019 - 20:00 | Hercílio Luz | 1-2 | Novorizontino | Group 14 | Gam5 | |||
Sun | 02.Jun.2019 - 20:00 | Cianorte | 0-0 | São Caetano | Group 16 | Gam5 | 7 | ||
Sun | 02.Jun.2019 - 20:00 | Caxias | 2-0 | Atlético Tubarão | Group 16 | Gam5 | |||
Sun | 02.Jun.2019 - 21:00 | São Raimundo | 1-1 | Moto Club MA | Group 3 | Gam5 | |||
Sun | 02.Jun.2019 - 21:00 | Maranhão | 4-3 | Central | Group 5 | Gam5 | |||
Sun | 02.Jun.2019 - 23:00 | Galvez | 2-2 | Manaus | Group 2 | Gam5 | |||
Mon | 03.Jun.2019 - 19:00 | Santa Cruz de Natal RN | 0-3 | Bragantino PA | Group 4 | Gam5 | |||
Tue | 04.Jun.2019 - 00:00 | CAP Patrocinense | 0-1 | Anapolina | Group 11 | Gam5 | |||
Tue | 04.Jun.2019 - 00:00 | Brusque | 5-0 | Foz do Iguaçu | Group 15 | Gam5 | |||
Tue | 04.Jun.2019 - 00:15 | Itabaiana | 1-1 | Juazeirense | Group 9 | Gam5 | |||
Wed | 05.Jun.2019 - 19:00 | Gaucho | 0-1 | Boavista | Group 15 | Gam5 | |||
Fri | 07.Jun.2019 - 00:00 | Campinense | 4-0 | Acadêmica Vitória | Group 7 | Gam6 | |||
Sat | 08.Jun.2019 - 19:00 | Sergipe | 0-1 | Coruripe | Group 8 | Gam6 | |||
Sun | 09.Jun.2019 - 22:00 | Rio Branco | 3-1 | Barcelona RO | Group 1 | Gam6 | |||
Sun | 09.Jun.2019 - 22:00 | São Raimundo RR | 2-0 | Fast Clube | Group 1 | Gam6 | |||
Sun | 09.Jun.2019 - 22:00 | Manaus | 2-0 | Santos AP | Group 2 | Gam6 | |||
Sun | 09.Jun.2019 - 22:00 | Real Ariquemes | 1-1 | Galvez | Group 2 | Gam6 | |||
Sun | 09.Jun.2019 - 22:00 | Moto Club MA | 5-0 | Atlético Roraima | Group 3 | Gam6 | |||
Sun | 09.Jun.2019 - 22:00 | Ypiranga AP | 0-1 | São Raimundo | Group 3 | Gam6 | |||
Sun | 09.Jun.2019 - 22:00 | Bragantino PA | 1-0 | Ríver | Group 4 | Gam6 | |||
Sun | 09.Jun.2019 - 22:00 | Floresta | 3-0 | Santa Cruz de Natal RN | Group 4 | Gam6 | |||
Sun | 09.Jun.2019 - 22:00 | Central | 1-0 | FC Atlético Cearense | Group 5 | Gam6 | |||
Sun | 09.Jun.2019 - 22:00 | Altos | 2-1 | Maranhão | Group 5 | Gam6 | |||
Sun | 09.Jun.2019 - 22:00 | América RN | 8-0 | Serrano PB | Group 6 | Gam6 | |||
Sun | 09.Jun.2019 - 22:00 | Bahia de Feira | 3-1 | América PE | Group 6 | Gam6 | |||
Sun | 09.Jun.2019 - 22:00 | ASA | 1-0 | Jacuipense | Group 7 | Gam6 | |||
Sun | 09.Jun.2019 - 22:00 | Salgueiro | 0-0 | Fluminense de Feira | Group 8 | Gam6 | |||
Sun | 09.Jun.2019 - 22:00 | Aparecidense | 0-2 | Itabaiana | Group 9 | Gam6 | 2 | ||
Sun | 09.Jun.2019 - 22:00 | Juazeirense | 1-0 | Interporto | Group 9 | Gam6 | |||
Sun | 09.Jun.2019 - 22:00 | Palmas | 1-0 | Corumbaense | Group 10 | Gam6 | |||
Sun | 09.Jun.2019 - 22:00 | Sinop | 2-1 | Iporá | Group 10 | Gam6 | |||
Sun | 09.Jun.2019 - 22:00 | Anapolina | 1-2 | União Rondonópolis | Group 11 | Gam6 | |||
Sun | 09.Jun.2019 - 22:00 | Operário MS | 1-2 | CAP Patrocinense | Group 11 | Gam6 | |||
Sun | 09.Jun.2019 - 22:00 | Sobradinho | 1-2 | Vitória ES | Group 12 | Gam6 | |||
Sun | 09.Jun.2019 - 22:00 | Portuguesa RJ | 0-1 | Caldense | Group 12 | Gam6 | 2 | ||
Sun | 09.Jun.2019 - 22:00 | URT | 1-0 | Ituano | Group 13 | Gam6 | |||
Sun | 09.Jun.2019 - 22:00 | Serra | 0-1 | Brasiliense | Group 13 | Gam6 | |||
Sun | 09.Jun.2019 - 22:00 | Tupi | 2-0 | Hercílio Luz | Group 14 | Gam6 | |||
Sun | 09.Jun.2019 - 22:00 | Novorizontino | 6-0 | Itaboraí | Group 14 | Gam6 | |||
Sun | 09.Jun.2019 - 22:00 | Boavista | 2-1 | Brusque | Group 15 | Gam6 | |||
Sun | 09.Jun.2019 - 22:00 | Foz do Iguaçu | 1-0 | Gaucho | Group 15 | Gam6 |
Football Competitions
National Club Competitions |
GBR ESP DEU ITA PRT FRA NLD BRA AGO ALB ARE ARG ARM AUS AUT AZE BEL BGR BIH BLR BOL CAN CHE CHL CHN COL CRI CYP CZE DNK DZA ECU EGY EST FIN GBR GHA GRC GTM HKG HND HRV HUN IDN IND IRL IRL IRN IRQ ISL ISR JAM JPN KAZ KOR LTU LUX LVA MDA MEX MLT MOZ MYS NGA NOR NZL PAN PER POL PRY QAT ROU RUS SAU SGP SLV SRB STP SVK SVN SWE THA TUN TUR UKR URY USA VEN VNM WAL ZAF AFR EUR WOR WOR EUR |
International Club Competitions |
EUR EUR EUR SOU WOR EUR AFR SOU WOR N/C WOR WOR EUR EUR WOR N/C ASI ASI ASI ASI N/C AFR OCE WOR SOU SOU WOR WOR WOR ASI N/C ASI AFR AFR WOR ASI AFR OCE WOR EUR ASI ASI WOR ASI ASI EUR WOR EUR WOR SOU EUR WOR EUR WOR WOR WOR WOR WOR WOR N/C EUR EUR EUR |
National Teams |
EUR EUR EUR ASI AFR N/C SOU OCE N/C N/C N/C N/C WOR N/C SOU OCE EUR SOU EUR EUR WOR EUR |
Serie D - 2019
- 100% 266 / 266 Games
- Home team wins 51.13%
- Draws 23.31%
- Away team wins 25.56%
- Over 1.5 65.04%
- Over 2.5 40.98%
- Over 3.5 22.56%
- Goals 639
- Goals /match 2.4
- Goals /match home 1.48
- Goals /match away 0.92
- Both teams score 43.23%
- Goals after 80' 19.09%
No tv schedule yet for US
(change)